Konkursy

IGRZYSKA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2022-12-15 | Views: 144

7 grudnia br. w III Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się VIII edycja Igrzysk Wiedzy i Umiejętności pod Honorowym Patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego.

Igrzyska to konkursy przedmiotowe oraz zawody sportowe przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu ostrowskiego. Wśród ponad 200 tegorocznych uczestników igrzysk nie zabrakło uczniów Szkoły Podstawowej nr 7. Uczniowie Siódemki wzięli udział we wszystkich igrzyskowych konkursach.

Miło nam poinformować, że I miejsce w  konkursie matematycznym „MatLOgik” zdobyła Amelia Wojtysiak z klasy 8d.

W konkursie językowym „Lingwista Powiatu Ostrowskiego” – III miejsce zajęła Maria Góra z klasy 8d.

Dawid Kalka z klasy 8c zdobył II miejsce w Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora III Liceum na dystansie 50 m stylem klasycznym chłopców.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie trudu konkursowych zmagań oraz reprezentowanie naszej szkoły.