.......................................................................................................................................................................... 

     

Komeda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp. prowadzi działania o charakterze

edukacyjno- profilaktycznym, mającym na celu wzrost świadomości

i bezpieczeństwa młodych osób.

Głównym celem jest uświadomienie dzieci i młodzieży o

konsekwencjach wynikających z popełnienia zachowania niezgodnego z prawem.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

4 października 2023   
 AKTUALNOŚCI
................................................................................................................................................................................

Inauguracja roku szkolnego w naszej szkole

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2023-09-04 | Views: 140

 

W tym roku wakacje trwały nieco dłużej. 

 

 

 Nowy rok szkolny powitaliśmy 4 września. Nie mogło zabraknąć uroczystej akademii, w której udział wzięli uczniowie klas I i IV, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście: zastępca przewodniczącego Rady Rodziców pani Aneta Bejma-Wachowska, ksiądz kanonik  Maciej Wyzujak, prezes Klubu Seniora Optymiści pan Zenon Kryszczak oraz przewodniczący Rady Osiedla nr 9 pan Roman Malujda. Pozostałe klasy spotkały się z wychowawcami w salach.

Zebrani zostali powitani piosenką „Złap lato za rękę”. Inauguracyjny apel rozpoczął się od przypomnienia o rocznicy wybuchu II wojny światowej i uczczenia pamięci bohaterów walczących o naszą ojczyznę. Następnie głos zabrała pani dyrektor Urszula Twardowska, która skierowała wiele ciepłych słów do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Akademię uświetnił występ artystyczny uczniów naszej szkoły, w którym z jednej strony żegnali wakacje, a z drugiej witali nadchodzący rok szkolny, przekazując w ten sposób wiele pozytywnej energii młodszym kolegom i koleżankom. Po zakończeniu uroczystości przyszedł czas na spotkanie z wychowawcami. Warto podkreślić, że naukę w klasie I rozpoczęło 75 uczniów.

Dziękujemy uczniom z klasy Va, prowadzącym uroczystość – Oldze Kowalczyk i Bartoszowi Borowiakowi, pocztowi sztandarowemu oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom za przygotowanie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

Całej społeczności Siódemki życzymy, aby nadchodzący rok szkolny obfitował w same sukcesy i był czasem wspólnej przygody z nauką.

 Galeria - zobacz

 
 


Return
  Szukaj   

 

_____________________

Opieka stomatologiczna

--------------------------------------------

...

.......................................................

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty


______________________

 

 

______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________