Aktualne wytyczne GIS, MEN, MZ

Wielkopolski Państwowy Inspektor Sanitarny- filmik instuktażowy

___________________________________________________

Zachęcamy do głosowania w VI edycji OBO na zadania zgłoszone przez

Radę Osiedla nr 10 " Parcele Zacharzewskie":

Zadanie ogólnomiejskie duże: Nr 27 – Parking przy cmentarzu i parafii pw. Najświętszego Zbawiciela oraz Szkole Podstawowej Nr 11.

Zadanie ogólnomiejskie małe: Nr 5 – Budowa chodnika przy ulicy Lotniczej –

na odcinku od kompleksu Przychodni Specjalistycznych do Miejskiego Zakładu Komunikacji S.A.

Aktualne wytyczne GIS, MEN, MZ

Wielkopolski Państwowy Inspektor Sanitarny- filmik instuktażowy

___________________________________________________

Zachęcamy do głosowania w VI edycji OBO na zadania zgłoszone przez

Radę Osiedla nr 10 " Parcele Zacharzewskie":

Zadanie ogólnomiejskie małe: Nr 5 – Budowa chodnika przy ulicy Lotniczej –

29 października 2020

Laureatka XVI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Krzysztofa Kolbergera

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-09-27 | Views: 65

W roku szkolnym 2019/20 Szkoła Podstawowa nr 103 z Warszawy ogłosiła XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Krzysztofa Kolbergera.

Celem tego wydarzenia jest rozwijanie zainteresowań uczniów poezją, zachęcanie ich do własnej twórczości i uwrażliwianie na problemy otaczającego świata. Patronat nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Tegoroczna edycja nosiła tytuł ,,Czaruję słowami o moich Rodzicach”. Nadesłane do Warszawy prace oceniała Centralna Komisja Konkursowa w składzie: Irena Falska, Andrzej Matul, Ryszard Rembiszewski i zespół polonistów Szkoły Podstawowej 103.  Zmagania konkursowe  zakończyły się sukcesem  dla byłej uczennicy Szkoły Podstawowej nr 7 z Ostrowa Wielkopolskiego – Natalii Pokrywy. Natalia wzięła udział w konkursie jako uczennica klasy VIII a SP 7 i zdobyła II miejsce. Wyniki konkursu  nie zostały opublikowane w maju, lecz ze względu na trwającą pandemię, dopiero 23 września. W tej chwili Natalii jest już uczennicą szkoły średniej. Serdecznie gratulujemy naszej absolwentce i życzymy dalszych sukcesów literackich  i sukcesów w dalszej edukacji. Opiekunem Natalii była polonistka Grażyna Krolek.

autor: Grażyna Krolek