____________________________________________________________________________________________________________________

  

                                                                                              

 

 

 

Aktualne wytyczne GIS, MEN, MZ

 

Wielkopolski Państwowy Inspektor Sanitarny- filmik instuktażowy

  

___________________________________________________

 

 

 Zachęcamy do głosowania w VI edycji OBO na zadania zgłoszone przez

Radę Osiedla nr 10 " Parcele Zacharzewskie":

 

Zadanie ogólnomiejskie duże: Nr 27 – Parking przy cmentarzu i parafii pw. Najświętszego Zbawiciela oraz Szkole Podstawowej Nr 11.

Zadanie ogólnomiejskie małe: Nr 5 – Budowa chodnika przy ulicy Lotniczej –

na odcinku od kompleksu Przychodni Specjalistycznych do Miejskiego Zakładu Komunikacji S.A.

 

 

26 października 2020   
 AKTUALNOŚCI
................................................................................................................................................................................

Stołówka marzeń

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-09-04 | Views: 190

 

Okres wakacyjny w Szkole Podstawowej nr 7 imienia gen. Józefa Bema był niezwykle intensywny pod względem wykonywanych prac remontowych. 

 

 

 Największą inwestycją był remont i modernizacja stołówki oraz kuchni szkolnej. Pomieszczenia te przeszły niezwykłą metamorfozę. Zmieniły swoje oblicze w funkcjonalne, przestronne i nowoczesne. Wartość inwestycji wyniosła 296 600 zł. Na ten cel Urząd Miasta pozyskał  dofinansowanie z programu rządowego: „Posiłek w szkole i w domu” w wysokości 80 000 zł oraz przekazał 20 000zł jako wkład własny do programu. Część prac, która  opiewała  na kwotę 196 600zł.  zrealizowana została w ramach Inicjatywy Lokalnej pod hasłem: „Smacznie, zdrowo i kolorowo - modernizacja kuchni i stołówki szkolnej w SP7. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu oraz pieniądzom z budżetu miasta poprawiona została funkcjonalność kuchni. Powiększona zmywalnia i wydawka, pozwoliła na zamontowanie nowego ciągu zmywalniczego.  Zamontowana została większa szafa przelotowa na czyste naczynia, a także nowe bemary grzewcze i chłodnicze. Obecnie kuchnia wyposażona jest w nowe urządzenia, a stołówka w nowe meble umożliwiające spożywanie posiłków jednorazowo przez większą liczbę dzieci. Uczniowie mają teraz komfortowe warunki spożywania posiłków w pięknych i kolorowych wnętrzach, a nowoczesne dodatki powodują, że stołówka swym wyglądem zachęca do zjadania całych porcji. Ponadto podczas wakacji odmalowane zostały ściany na klatce schodowej  prowadzące do stołówki, a  z funduszy Rady Rodziców, wyremontowana została sala nr 11. Prowadzone w szkole inwestycje wymagały zaangażowania wielu osób. Na szczególne podziękowania zasługują Pani Katarzyna Szukalska, która  zaprojektowała  kuchnię oraz  stołówkę oraz Pani Joanna Lisiak. Obie Panie wraz z dyrektor szkoły Urszulą Twardowską były koordynatorkami prowadzonych prac. Poświęcając wiele godzin swojego osobistego czasu, przyczyniły się do stworzenia w Szkole Podstawowej nr 7  pomieszczeń  na miarę XXI wieku, które posłużą wszystkim obecnym, ale również przyszłym uczniom Siódemki. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 składają ogromne, płynące z serca podziękowania za włożony trud i dostarczenie wielu ciekawych pomysłów w realizację inwestycji, które przyczyniają się do coraz większego rozkwitu piękna „Siódemki”. Dziękujemy!

Galeria - zobacz 

 Return
  Szukaj   

 

_____________________

Opieka stomatologiczna

--------------------------------------------

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty

 

Arkusze pokazowe

______________________

 

 

______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________