Klub Małego Programisty on-line

SZANOWNI PAŃSTWO!

Spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczniów
klas pierwszych
odbędzie się 24 sierpnia br. o godz. 17.00 w hali sportowej.

Serdecznie zapraszam
                                            Urszula Twardowska
                                                     dyrektor szkoły

Naszym uczniom i rodzicom życzymy, aby te wakacje były radosne,
słoneczne i bepieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc
i zawieraniu nowych przyjaźni.
Życzymy, by był to czas efektywnego wypoczynku,
by wszyscy nabrali sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne SP7

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V edycja Konkursu Fotograficznego

„NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

regulamin

informacja o konkursie

_________________________________________________________

Bądź bezpieczny na wakacjach!

Okres wakacyjny to czas radości, wolności i przygód.
Niestety jest on też często czasem, w którym dzieci i młodzież ulegają różnym wypadkom.
Poniżej znajdują się ważne zasady zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji
na terenie gospodarstwa rolnego.  Zastosuj się do nich, a Twoje wakacje pozostawią w  pamięci
tylko same miłe i radosne wspomnienia.

11 sierpnia 2020

Nagrody za wiersze w Powiatowym Konkursie ,,Młodość sądzi, starość rozgrzesza”

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-03-06 | Views: 205

Zespół Szkół Ponadpodstawowych CKU w Przygodzicach był organizatorem V Przeglądu Słowa. Tegoroczna edycja nosiła tytuł ,,Młodość sądzi, starość rozgrzesza”.

Głównym celem konkursu było popularyzowanie twórczości młodzieży dotyczącej motywu młodości i starości. Uroczyste podsumowanie zmagań młodych recytatorów i poetów odbyło się w Zespole Szkół CKU 6 marca. Wśród laureatów znalazły się cztery uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim. W kategorii poezji klas IV- VI 3. miejsce zdobyła Magdalena Rataj, uczennica klasy V b. W kategorii klas VII- VIII w dziedzinie poezji 1. miejsce przypadło Natalii Pokrywie z klasy VIII a. Z klasy VII b laureatkami zostały dwie dziewczyny: 3. miejsce zajęła Gabriela Krakowska, wyróżnienie otrzymała Klaudia Zaradna. Dziewczęta w piękny sposób opisały emocje towarzyszące dorastającym nastolatkom. Teksty Natalii, Gabrysi, Klaudii i Magdy są obrazem uczuć świadczących o wielkiej wrażliwości młodych ludzi. Dziewczęta w mądry sposób potrafią patrzeć na świat. Warto wiedzieć, jak pięknie postrzegają rzeczywistość. Opiekunem polonistą laureatek jest Grażyna Krolek.

autor: Grażyna Krolek