Klub Małego Programisty on-line

Naszym uczniom i rodzicom życzymy, aby te wakacje były radosne,
słoneczne i bepieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc
i zawieraniu nowych przyjaźni.
Życzymy, by był to czas efektywnego wypoczynku,
by wszyscy nabrali sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne SP7

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V edycja Konkursu Fotograficznego

„NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

regulamin

informacja o konkursie

_________________________________________________________

Klub Małego Programisty on-line

Naszym uczniom i rodzicom życzymy, aby te wakacje były radosne,
słoneczne i bepieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc
i zawieraniu nowych przyjaźni.
Życzymy, by był to czas efektywnego wypoczynku,
by wszyscy nabrali sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne SP7

V edycja Konkursu Fotograficznego

„NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

regulamin

informacja o konkursie

_________________________________________________________

14 lipca 2020

Drzwi Otwarte

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-03-04 | Views: 316

Dla rodzica wybór szkoły dla dziecka jest niezmiernie ważną decyzją.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu rodziców, w Szkole Podstawowej nr 7 organizowane są corocznie Drzwi Otwarte, które są doskonałą okazją do zapoznania z ofertą edukacyjną placówki. We wtorek, 3 marca odbyło się spotkanie dla dzieci rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2020/2021, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dyrektor szkoły Urszula Twardowska przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła na przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy piątej „b” oraz ósmej „a”, po którym przyszli pierwszoklasiści wraz z nauczycielami i starszymi uczniami udali się na zorganizowane dla nich atrakcyjne zajęcia. Nie zabrakło eksperymentów chemicznych, zajęć w języku angielskim, warsztatów twórczych, zabawy w teatr, łamigłówek matematycznych, warsztatów kulinarnych oraz nauki kodowania. Wszystkie przygotowane zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i dostarczyły dzieciom sporo satysfakcji i radości. Rodzice przyszłych pierwszoklasistów zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły, osiągnięciami dydaktycznymi, sukcesami uczniów, realizowanymi przedsięwzięciami oraz bogatą bazą dydaktyczną. Była to również okazja do zwiedzenie szkoły, spotkania z przyszłymi wychowawcami i nauczycielami. Rodzice mogli przekonać się, że „Siódemka” to szkoła bezpieczna, nowoczesna, przyjazna, która inspiruje, wspiera i rozwija.