Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym.

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do 24 maja br.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

Urszula Twardowska

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Wydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej został zamieszczony komunikat

dot. pasm edukacyjnych w TVP.  Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczęły emisję specjalnych pasm edukacyjnych

dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji,

dostosowane do podstawy programowej: https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_______________________________________________________________

Szanowni Rodzice,

W wyniku panującej pandemii warunki naszego życia uległy istotnej zmianie. Są to zmiany, które mogą pogarszać psychiczne funkcjonowanie wielu z nas.
W związku z tym w Ostrowie Wielkopolskim uruchomione zostały dwa numery telefonów, pod którymi specjaliści świadczyć będą pomoc psychologiczną.

Linie telefoniczne są dedykowane zarówno dorosłym,  jak i młodszym mieszkańcom naszego miasta.
Wsparcie można uzyskać pod nr 669 991 530 oraz 669 990 592 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-19:00.

_______________________________________________________________

26 maja 2020

III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-01-20 | Views: 148

W środę 15 stycznia w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się III Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla chłopców. W imprezie mogli wziąć udział uczniowi 8 klas i młodsi. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy klasy 7s.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn i grano systemem każdy z każdym. Uczniowie "Siódemki" dwa mecze wygrali, jeden zremisowali, a w dwóch spotkaniach schodzili z boiska pokonani.

W ostatecznym rozrachunku wyniki spotkań dały naszej drużynie 3 miejsce w zawodach.W turnieju zagrali: S.Konowalski, K.Konowalski, K.Ciba, J.Adamiak, M.Tyra, T.Błaszczyk, D.Pawlak, M.Maciak, A.Pacyński

autor: Konrad Rusek