Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym.

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do 7 czerwca  br.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w każdy wtorek i środę w godzinach od 10.30 do 15.00 istnieje możliwość

wypożyczania uczniom książek ze szkolnej biblioteki.

Od 25. maja do 7. czerwca br. odbywają się w porozumieniu z zainteresowanymi

rodzicami zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. I-III.

Od 1. czerwca do 7. czerwca br. zostaną uruchomione konsultacje dla uczniów

według ustalonego w porozumieniu z zainteresowanymi rodzicami,

uczniami i wychowawcami harmonogramu.

Zaplanowane konsultacje dotyczyć będą przedmiotów: języka polskiego,

matematyki, języka angielskiego i wychowania fizycznego.

Od 1. czerwca br. zostaną uruchomione zajęcia sportowe

w ramach programów SMOK i SKS.

Wszystkie spotkania w szkole odbywają się z zachowaniem i przestrzeganiem

procedur związanych z Covid-19.

W przypadku otrzymania kolejnych wytycznych z MEN, MZ i GIS będziemy wdrażać kolejne zadania.

Dyrektor szkoły

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice,

W wyniku panującej pandemii warunki naszego życia uległy istotnej zmianie. Są to zmiany, które mogą pogarszać psychiczne funkcjonowanie wielu z nas.
W związku z tym w Ostrowie Wielkopolskim uruchomione zostały dwa numery telefonów, pod którymi specjaliści świadczyć będą pomoc psychologiczną.

Linie telefoniczne są dedykowane zarówno dorosłym,  jak i młodszym mieszkańcom naszego miasta.
Wsparcie można uzyskać pod nr 669 991 530 oraz 669 990 592 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-19:00.

Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

wypożyczania uczniom książek ze szkolnej biblioteki.

Od 25. maja do 7. czerwca br. odbywają się w porozumieniu z zainteresowanymi

rodzicami zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. I-III.

Od 1. czerwca do 7. czerwca br. zostaną uruchomione konsultacje dla uczniów

według ustalonego w porozumieniu z zainteresowanymi rodzicami,

uczniami i wychowawcami harmonogramu.

Zaplanowane konsultacje dotyczyć będą przedmiotów: języka polskiego,

matematyki, języka angielskiego i wychowania fizycznego.

Od 1. czerwca br. zostaną uruchomione zajęcia sportowe

w ramach programów SMOK i SKS.

Wszystkie spotkania w szkole odbywają się z zachowaniem i przestrzeganiem

procedur związanych z Covid-19.

Dyrektor szkoły

Szanowni Rodzice,

29 maja 2020

Spotkanie z poezją

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-18 | Views: 170

„Gdy obcujemy ze słowem poetyckim to zawsze jesteśmy w dobrym towarzystwie”.

Eugenia Zawidzka

W ramach realizacji projektu „Połączeni sztuką” w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się spotkanie wielbicieli poezji.

Gościem honorowym grudniowego wieczoru, była ostrowska poetka, autorka książek dla dzieci i dorosłych Eugenia Zawidzka, Małgorzata Konowalska prezes Klubu Seniora „Optymiści”, wicedyrektor Małgorzata Mizerna, bibliotekarz Anna Kubiak, nauczyciele poloniści: Joanna Dryjańska, Aurelia Paczkowska, Danuta Żywica oraz rodzice i uczniowie. Wieczór poezji miał uroczysty i tajemniczy charakter. Uczestnicy spotkania przy blasku świec mieli niebywałą okazję wysłuchania kilku utworów w wykonaniu samej autorki, która przybliżyła im bogaty świat poezji. Podczas wieczornicy młodzi, utalentowani poeci z klas V – VIII  zaprezentowali swoją twórczość literacką, której towarzyszyła prezentacja oryginalnych slajdów. Przedstawiane utwory oceniane były przez jury. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz bibliotekę szkolną wręczyła Eugenia Zawidzka, wicedyrektor szkoły Małgorzata Mizerna oraz bibliotekarz Anna Kubiak. Pomysłodawczyniami tego ciekawego przedsięwzięcia były Elżbieta Bachorska i Violetta Lebda.