Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym.

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do 24 maja br.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

Urszula Twardowska

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Wydział Edukacji i Sportu – Referat Oświaty informuje, iż na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej został zamieszczony komunikat

dot. pasm edukacyjnych w TVP.  Od poniedziałku, 16 marca br. TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczęły emisję specjalnych pasm edukacyjnych

dla dzieci i młodzieży. Oferta zawiera nie tylko filmy fabularne, dokumentalne, propozycje publicystyczne, ale również produkcje Teatru Telewizji,

dostosowane do podstawy programowej: https://www.gov.pl/web/edukacja/pasma-edukacyjne.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice,

W wyniku panującej pandemii warunki naszego życia uległy istotnej zmianie. Są to zmiany, które mogą pogarszać psychiczne funkcjonowanie wielu z nas.
W związku z tym w Ostrowie Wielkopolskim uruchomione zostały dwa numery telefonów, pod którymi specjaliści świadczyć będą pomoc psychologiczną.

Linie telefoniczne są dedykowane zarówno dorosłym,  jak i młodszym mieszkańcom naszego miasta.
Wsparcie można uzyskać pod nr 669 991 530 oraz 669 990 592 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-19:00.

Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do 24 maja br.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

Urszula Twardowska

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice,

26 maja 2020

Sukces uczennic „Siódemki” w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-18 | Views: 197

Szczególny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia był pracowity dla uczennic z „Siódemki”.

Powstały niezwykłe prace ukazujące symbole świąt. Julianna Grzeszczyk oraz Natalia Pokrywa zostały nagrodzone w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ozdoba choinkowa”, którego organizatorem było Wawerskie Centrum Kultury w Warszawie. W sobotę, 14 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Jury dokonało oceny prac, reprezentujących wysoki poziom zaawansowania artystycznego oraz warsztatowego. Talent, pomysłowość, wyobraźnia plastyczna wychowanek Violetty Lebdy została doceniona w tegorocznej edycji konkursu. W kategorii 10 – 13 lat na najwyższym stopniu podium stanęła Julianna Grzeszczyk uczennica klasy piątej „b”,. W kategorii 14 – 16 lat komisja konkursowa przyznała Natalii Pokrywie uczennicy klasy ósmej „a” III miejsce. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie nagród oraz wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac, w które została przybrana świąteczna choinka. Uczennice otrzymały  profesjonalne materiały plastyczne, aby w dalszym ciągu mogły rozwijać swój talent artystyczny. Konkurs był okazją do prezentacji twórczych działań młodych artystów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć artystycznych!