_________________________________________________________________________

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

_________________________________________________________________________

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

60 lat „Siódemki”

według poniższego harmonogramu.
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

20 października 2019

Tu zakwitnie dobro

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-10-06 | Views: 51

„Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć" - Georges Bernanos

Żonkilowe „Pola Nadziei" są znakiem jednoczącym społeczeństwo z osobami cierpiącymi, uwrażliwiają na ich potrzeby, a także skłaniają do refleksji nad sensem cierpienia, bólu i samotności.

Głównym celem ogólnopolskiej kampanii jest promowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy oraz opieki hospicyjno-paliatywnej. „Jesteśmy sobie potrzebni” jest to hasło towarzyszące tegorocznej akcji. 4 października w Międzynarodowy Dzień Opieki Hospicyjnej w „Siódemce” miało miejsce założenie Żonkilowych Pól Nadziei przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa w Ostrowie Wielkopolskim. W uroczystości wzięła udział wicedyrektor Małgorzata Mizerna, przedszkolaki z Przedszkola nr 13, grupa wolontariuszy oraz opiekunowie wolontariatu Elżbieta Bachorska, Violetta Lebda, którzy zasadzili setki cebulek żonkili. Z nadejściem wiosny, kiedy zakwitną rabaty żółtych kwiatów przyniosą życie i nadzieję.