_________________________________________________________________________

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

20 października 2019

Dbamy o ząbki – higiena jamy ustnej

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-10-05 | Views: 54

Dzisiaj 4 października odwiedziła dzieci z klasy I a szkolna higienistka p. Renata Szyszka.

Celem jej wizyty było porozmawianie z dziećmi o higienie jamy ustnej. Dzieci chętnie opowiadały o tym jak szczotkują ząbki, co trzeba robić i do kogo chodzić dwa razy w roku, aby nie dopuścić do rozwoju próchnicy, która może zniszczyć ząb. W formie zabawowej dzieci rozwiązywały rebus i na dużym modelu szczęki ćwiczyły prawidłowy sposób szczotkowania zębów. Zwieńczeniem tych zajęć było przeprowadzenie przez panią higienistkę fluoryzacji wśród uczniów klasy I a.

autor: Alicja Baranek