_________________________________________________________________________

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

20 października 2019

Koło dziennikarskie

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-09-29 | Views: 54

W miniony wtorek odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia dziennikarskie.

Tym razem chętni uczniowie w czasie warsztatów mieli okazję odświeżyć wiedzę dotyczącą działów w prasie. Szukali również odpowiedzi na pytanie – Skąd wziąć pomysł na artykuł? Ponadto uczestnicy poznali także zasady tworzenia kalendarium oraz kroniki wydarzeń.  Była to doskonała okazja do zapoznania się z bogatą historią naszej szkoły, dzięki możliwości obejrzenia szkolnych kronik.  Uczniowie szybko spostrzegli, że stanowią one wartościowe źródło informacji. Skorzystali z niego w  kreatywny sposób, proponując zadania do wykonania na następnych zajęciach.

autor: J.Dryjańska