_________________________________________________________________________

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

20 października 2019

Akcja Sprzątanie Świata Polska 2019 – zero odpadów

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-09-20 | Views: 79

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej ekologicznej akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2019 ”.

Tegoroczna kampania, przebiegała pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy”. Jej celem było zachęcenie do podejmowania działań, dzięki którym zostanie ograniczona ilość wytwarzanych odpadów, a mieszkańcy staną się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji nie będą zaśmiecać oraz niszczyć środowiska. W piątkowe przedpołudnie, 20 września uczniowie pod opieką nauczycieli porządkowali teren wokół szkoły oraz ulic do niej przylegających. Efektem ekologicznych działań były worki wypełnione odpadami. Podjęte działania na rzecz ochrony środowiska były lekcją przyrody i nauki poszanowania środowiska. Koordynatorem szkolnych działań była Elżbieta Bachorska i Violetta Lebda.