Klub Małego Programisty on-line

Naszym uczniom i rodzicom życzymy, aby te wakacje były radosne,
słoneczne i bepieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc
i zawieraniu nowych przyjaźni.
Życzymy, by był to czas efektywnego wypoczynku,
by wszyscy nabrali sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne SP7

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V edycja Konkursu Fotograficznego

„NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

regulamin

informacja o konkursie

_________________________________________________________

Bądź bezpieczny na wakacjach!

Okres wakacyjny to czas radości, wolności i przygód.
Niestety jest on też często czasem, w którym dzieci i młodzież ulegają różnym wypadkom.
Poniżej znajdują się ważne zasady zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji
na terenie gospodarstwa rolnego.  Zastosuj się do nich, a Twoje wakacje pozostawią w  pamięci
tylko same miłe i radosne wspomnienia.

Klub Małego Programisty on-line

Naszym uczniom i rodzicom życzymy, aby te wakacje były radosne,
słoneczne i bepieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc
i zawieraniu nowych przyjaźni.
Życzymy, by był to czas efektywnego wypoczynku,
by wszyscy nabrali sił i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne SP7

V edycja Konkursu Fotograficznego

„NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY”

regulamin

informacja o konkursie

_________________________________________________________

Bądź bezpieczny na wakacjach!

Okres wakacyjny to czas radości, wolności i przygód.
Poniżej znajdują się ważne zasady zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji
tylko same miłe i radosne wspomnienia.

7 sierpnia 2020

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-09-04 | Views: 400

Wykształcenie to dobro

W poniedziałek, 2 września 2019 roku po wakacyjnej przerwie po raz pierwszy zadźwięczał szkolny dzwonek.

Na uroczystą akademię inaugurującą nowy rok szkolny 2019/2020 przybyli uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele oraz zaproszeni goście - wiceprezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Sebastian Górski, kanonik Maciej Wyzujak, radni Rady Miejskiej - Joanna Lisiak, Damian Grzeszczyk, przedstawiciele Rady Rodziców, Rady Osiedla nr 9, Klubu Seniora „Optymiści”. Dyrektor szkoły Urszula Twardowska w swoim przemówieniu szczególne słowa skierowała do uczniów klas pierwszych rozpoczynających swoją edukację w „Siódemce”. „… Wiedza i edukacja zdobyte w trakcie nauki w naszej szkole będą paszportem do waszego życiowego sukcesu. A przepustką do sukcesu jest radość z nauki, chęć poznania świata, odkrywanie własnych pasji oraz mocnych stron i rozwijanie ich”.  „…Od 60 lat w naszej szkole kształcimy i wychowujemy nie tylko rozum, ale także serce, nie tylko inteligencję, lecz także charakter. Nie dokonuje się to przez same słowa, lecz przez dobre działanie…”. Była to również okazja do zaproszenia absolwentów i byłych pracowników szkoły na jubileuszowe obchody 60 – lecia placówki. Dzięki współpracy z rodzicami, 2 września na uczniów naszej szkoły czekała wyremontowana szkoła. Zostały odnowione korytarze, wydzielony został sekretariat uczniowski, niektóre sale lekcyjne i świetlica szkolna zostały odświeżone i wyposażone w pomoce dydaktyczne. Placówka będzie posiadała elektroniczny system wejść i wyjść, co pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa uczniów. Uroczystą akademię uświetnił występ przygotowany przez uczniowie klasy VIII b, którzy zaprezentowali swoją wizję szkoły, prezentując zdolności wokalne i recytatorskie. Program nawiązywał również do 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej i miał uświadomić młodym ludziom, że pamięć o tamtych wydarzeniach jest ważnym elementem naszej historii. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!