Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym.

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do 7 czerwca  br.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w każdy wtorek i środę w godzinach od 10.30 do 15.00 istnieje możliwość

wypożyczania uczniom książek ze szkolnej biblioteki.

Od 25. maja do 7. czerwca br. odbywają się w porozumieniu z zainteresowanymi

rodzicami zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. I-III.

Od 1. czerwca do 7. czerwca br. zostaną uruchomione konsultacje dla uczniów

według ustalonego w porozumieniu z zainteresowanymi rodzicami,

uczniami i wychowawcami harmonogramu.

Zaplanowane konsultacje dotyczyć będą przedmiotów: języka polskiego,

matematyki, języka angielskiego i wychowania fizycznego.

Od 1. czerwca br. zostaną uruchomione zajęcia sportowe

w ramach programów SMOK i SKS.

Wszystkie spotkania w szkole odbywają się z zachowaniem i przestrzeganiem

procedur związanych z Covid-19.

W przypadku otrzymania kolejnych wytycznych z MEN, MZ i GIS będziemy wdrażać kolejne zadania.

Dyrektor szkoły

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice,

W wyniku panującej pandemii warunki naszego życia uległy istotnej zmianie. Są to zmiany, które mogą pogarszać psychiczne funkcjonowanie wielu z nas.
W związku z tym w Ostrowie Wielkopolskim uruchomione zostały dwa numery telefonów, pod którymi specjaliści świadczyć będą pomoc psychologiczną.

Linie telefoniczne są dedykowane zarówno dorosłym,  jak i młodszym mieszkańcom naszego miasta.
Wsparcie można uzyskać pod nr 669 991 530 oraz 669 990 592 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-19:00.

Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

wypożyczania uczniom książek ze szkolnej biblioteki.

Od 25. maja do 7. czerwca br. odbywają się w porozumieniu z zainteresowanymi

rodzicami zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. I-III.

Od 1. czerwca do 7. czerwca br. zostaną uruchomione konsultacje dla uczniów

według ustalonego w porozumieniu z zainteresowanymi rodzicami,

uczniami i wychowawcami harmonogramu.

Zaplanowane konsultacje dotyczyć będą przedmiotów: języka polskiego,

matematyki, języka angielskiego i wychowania fizycznego.

Od 1. czerwca br. zostaną uruchomione zajęcia sportowe

w ramach programów SMOK i SKS.

Wszystkie spotkania w szkole odbywają się z zachowaniem i przestrzeganiem

procedur związanych z Covid-19.

Dyrektor szkoły

Szanowni Rodzice,

29 maja 2020

Spotkanie Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego z laureatami konkursów

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-06-20 | Views: 323

14 czerwca w ostrowskim Ratuszu odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Beaty Klimek z laureatami konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich.

Wśród licznie zebranego grona byli uczniowie, rodzice, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Prezydent Miasta skierowała do laureatów słowa uznania i podziwu. Powiedziała, że jest pod wrażeniem wiedzy, pracowitości i talentu ostrowskiej młodzieży. Wyraziła nadzieję, że młodzi utalentowani  mieszkańcy Ostrowa  swoją przyszłość zwiążą z rodzinnym miastem. Laureaci otrzymali dyplomy i upominki z rąk pani Prezydent. Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursów. Najliczniejsze grono laureatów zaprezentowała Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema. Należą do nich: Natalia Pokrywa, Marta Popiel, Gabriela Krakowska, Wiktoria Klupieć, Magdalena Rataj, Maria Kupczyk, Julianna Grzeszczyk, Helena Popiel, Laura Grzeszczyk, Faustyna Blandzi, Jan Szydłowski, Magdalena Śniegocka, Antonina Kubica, Wiktoria Depiak , Mateusz Gumienny, Anita Filipiak, Kinga Kaczmarek, Jędrzej Michalak, Iga Walendowska, Norbert Wojciechowski, Hanna Gwóźdź, Wiktoria Głodek, Wiktoria Calik.  Uczniowie Siódemki zostali laureatami konkursów literackich, plastycznych, historycznych, wokalnych i informatycznych na poziomie ogólnopolskim i wojewódzkim. Opiekunami laureatów są nauczyciele: Violetta Lebda, Marzena Czapracka, Justyna Wojtkowiak, Emilia Nowacka, Joanna Dryjańska i Grażyna Krolek.  Uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 7 podczas Gali Laureatów  towarzyszyła Dyrektor Szkoły Urszula Twardowska. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich pasji.

autor: Grażyna Krolek