Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym.

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek zostały przedłużone do 7 czerwca  br.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w każdy wtorek i środę w godzinach od 10.30 do 15.00 istnieje możliwość

wypożyczania uczniom książek ze szkolnej biblioteki.

Od 25. maja do 7. czerwca br. odbywają się w porozumieniu z zainteresowanymi

rodzicami zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. I-III.

Od 1. czerwca do 7. czerwca br. zostaną uruchomione konsultacje dla uczniów

według ustalonego w porozumieniu z zainteresowanymi rodzicami,

uczniami i wychowawcami harmonogramu.

Zaplanowane konsultacje dotyczyć będą przedmiotów: języka polskiego,

matematyki, języka angielskiego i wychowania fizycznego.

Od 1. czerwca br. zostaną uruchomione zajęcia sportowe

w ramach programów SMOK i SKS.

Wszystkie spotkania w szkole odbywają się z zachowaniem i przestrzeganiem

procedur związanych z Covid-19.

W przypadku otrzymania kolejnych wytycznych z MEN, MZ i GIS będziemy wdrażać kolejne zadania.

Dyrektor szkoły

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice,

W wyniku panującej pandemii warunki naszego życia uległy istotnej zmianie. Są to zmiany, które mogą pogarszać psychiczne funkcjonowanie wielu z nas.
W związku z tym w Ostrowie Wielkopolskim uruchomione zostały dwa numery telefonów, pod którymi specjaliści świadczyć będą pomoc psychologiczną.

Linie telefoniczne są dedykowane zarówno dorosłym,  jak i młodszym mieszkańcom naszego miasta.
Wsparcie można uzyskać pod nr 669 991 530 oraz 669 990 592 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-19:00.

Klub Małego Programisty on-line

Szanowni Państwo!

Nadal będzie się odbywało nauczanie zdalne.

Podano również planowane terminy egzaminów.

Od 16 czerwca do 18 czerwca - egzamin ósmoklasisty

Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca.

Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

dyrektor szkoły

----------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

wypożyczania uczniom książek ze szkolnej biblioteki.

Od 25. maja do 7. czerwca br. odbywają się w porozumieniu z zainteresowanymi

rodzicami zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. I-III.

Od 1. czerwca do 7. czerwca br. zostaną uruchomione konsultacje dla uczniów

według ustalonego w porozumieniu z zainteresowanymi rodzicami,

uczniami i wychowawcami harmonogramu.

Zaplanowane konsultacje dotyczyć będą przedmiotów: języka polskiego,

matematyki, języka angielskiego i wychowania fizycznego.

Od 1. czerwca br. zostaną uruchomione zajęcia sportowe

w ramach programów SMOK i SKS.

Wszystkie spotkania w szkole odbywają się z zachowaniem i przestrzeganiem

procedur związanych z Covid-19.

Dyrektor szkoły

Szanowni Rodzice,

1 czerwca 2020

Szkolny Konkurs Literacki KAPSUŁA CZASU rozstrzygnięty!

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-06-16 | Views: 256

Celem konkursu było nie tylko rozwijanie umiejętności literackich dzieci, ale także zachowanie wspomnień o tym, jak wyglądała nasza szkoła, czym interesowali się uczniowie w 2019 roku.

W tym roku  literaci z klas IV-VII mieli za zadanie napisanie pracy na jeden z trzech tematów:opis naszej szkoły, kartka z dziennika, która przedstawiała dzień z życia ucznia Siódemki, list do kolegi lub koleżanki z przyszłości. Zgłoszono dużo prac. Ostatecznie o przyznaniu nagrody zadecydowały: umiejętność zredagowania określonej formy, ciekawe ujęcie tematu i poprawność językowa, a także atrakcyjna forma graficzna. Oficjalne wręczenie dyplomów i upominków odbyło się 14 czerwca. Nagrody główne otrzymali: Aleksandra Rusek, Julia Tomalak,Agata Grobelna, Antonina Kubica, Milena Żurawska, Borys Chlasta i Magdalena Rataj. Wyróżnienie przyznano: Filipowi Berkowskiemu, Zuzannie Gozdowskiej, Filipowi Wawrzyniakowi, Piotrowi Berkowskiemu oraz Oliwii Lisiak. Prace oceniały panie: J.Dryjańska i D. Żywica.

Konkurs przeprowadzono w ramach projektu związanego z działalnością Szkolnego Koła Dziennikarskiego, na który fundusze pozyskało Stowarzyszenie „Czas dla dzieci” z Urzędu Miasta. Zakup nagród wsparła także Rada Rodziców.

Autor: Joanna Dryjańska