_________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________

24 października 2019

Sukces w XXXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-06-09 | Views: 140

"Świat Dziecka"

Znaczący sukces odniosła uczennica „Siódemki” w XXXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świat Dziecka”.

Organizatorem była Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Nadesłane prace na konkurs oceniane były przez prof. Marię Podskarbi-Hebisz, Przemysława Dunaja, Adriana Kempę oraz Annę Palusińską. Jury doceniło walory artystyczne pracy konkursowej uczennicy klasy czwartej „b” Laury Kaźmierczak, która otrzymała wyróżnienie. Nagrodzona praca została wykonana za pomocą techniki pastelowej i była efektem wielkogodzinnej pracy młodej adeptki sztuki, która swój talent rozwija na zajęciach plastycznych pod kierunkiem Violetty Lebdy. Zmagania konkursowe posłużyły do rozwijania wyobraźni oraz propagowania różnorodnych form twórczości plastycznej przez młodych twórców. Efekty działań uczestników konkursu można zobaczyć na wystawie pokonkursowej w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu.

Gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów artystycznych !