_________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________

24 października 2019

Apel dla klas IV - VI

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-05-29 | Views: 142

W środę 29 maja, dla klas 4-6 został przeprowadzony apel odnośnie bezpiecznego zachowania w szkole oraz procedur postępowania w sytuacjach niebezpiecznych.

Gośćmi byli policjanci z Wydziału ds. prewencji - st. sier. Patrycja Lichtarowicz i nadkom. Krzysztof Kula.

autor: Beata Krakowska