Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

60 lat „Siódemki”

według poniższego harmonogramu.
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

21 września 2019

,,ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-09-13 | Views: 215

13 września  dzieci z klasy IIB i IIIB  uczestniczyły w edukacyjnej wycieczce do Przygodziczek. Tematem wycieczki było ,,Święto pieczonego ziemniaka”.

Uczniowie poznali historię ziemniaka, wzięli udział w konkursie „zgaduj – zgadula”- jakie potrawy możemy zrobić z ziemniaków? Dzieci uczestniczyły również w konkurencjach sportowych z ziemniakami oraz zajęciach plastycznych. Dużą atrakcją była przejażdżka bryczką  po lesie. Na koniec spotkania  odbyło się wspólne ognisko z degustacją pieczonych  kiełbasek i ziemniaków. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało drobny upominek.

autor: Renata Wilkowska-Koperdowska