Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

60 lat „Siódemki”

według poniższego harmonogramu.
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

21 września 2019

57 Ogólnopolski Rajd ,,Jesień Chopinowska”

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-09-11 | Views: 204

W niedzielę, 09.09.2018roku w Antoninie odbył się 57 Ogólnopolski Rajd ,,Jesień Chopinowska”, w którym tradycyjnie wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

ajd odbył się dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, pobytu w Antoninie Fryderyka Chopina oraz w celu upowszechniania walorów turystyczno – krajoznawczych południowej Wielkopolski. Uczniowie z klasy II c, IV d i V d pod opieką M. Kuczer – Dobiszewskiej, A. Paczkowskiej i D. Żywicy przebyli 8 – kilometrową trasę pieszą: Czarnylas – Ludwików – Antonin. Natomiast uczniowie z klasy V s, VI a, VI s, VII a, VII c pod opieką A. Szewczyk i L. Wikariaka, pokonali 28 kilometrową trasę rowerową z  Ostrowa przez Trzcieliny, Hutę, Dębnicę do Antonina. Łącznie w rajdzie wzięło udział 32 uczniów naszej szkoły. Dopisała piękna pogoda, wszyscy miło spędzili czas wśród jesiennej przyrody, chętni uczestnicy rajdu wzięli udział w konkursach i zabawach, zdobywając atrakcyjne nagrody. Wszyscy mieliśmy okazję aktywnie spędzić czas w otoczeniu antonińskich lasów i zabytkowych budowli świadczących o wspaniałej przeszłości tych terenów.

aitor: Aurelia Paczkowska