____________________________________________________________________________________________________________________

  

                     

                                                                                          

 

___________________________________________________________________________________________________________________

  

 

_______________________________________________________________________________________________________________

23 lutego 2020   
 AKTUALNOŚCI
................................................................................................................................................................................

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-09-03 | Views: 515

 

W Szkole Podstawowej nr 7 im. Gen. Józefa Bema  3 września. odbyła się uroczysta akademia inaugurująca rok szkolny 2018/2019.

 

 

  Na uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Wśród zaproszonych była Wiceprezydent Miasta pani Ewa Matecka, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego pani Anna Grabek, ksiądz  kanonik Maciej Wyzujak, przedstawiciele Rady Rodziców, Rady Osiedla nr 9, Klubu Seniora „Optymiści”. Dyrektor szkoły Urszula Twardowska bardzo serdecznie powitała zebranych, szczególnie uczniów klas pierwszych, czwartych oraz siódmych. Życzyła wszystkim wytrwałości, sumienności oraz sukcesów. Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego do uczniów, nauczycieli i rodziców skierowali także Wiceprezydent Miasta pani Ewa Matecka oraz ksiądz proboszcz Maciej Wyzujak. Przedstawiciele Klubu Seniora „Optymiści”, na ręce pani Dyrektor przekazali bon na zakup potrzebnych pomocy dydaktycznych. Akademię uświetnił program artystyczny, który przygotowała klasa VI b.  Dzieci zaprezentowały wyjątkowość naszej szkoły, którą tworzą nie tylko uczniowie, ale przede wszystkim rzetelni i kreatywni nauczyciele, pełni pasji i zaangażowania w proces nauczania. Pedagodzy dzięki, którym uczniowie zdobywają wiedzę, odkrywają otaczający ich świat, odnoszą sukcesy, stają się mądrzejszymi ludźmi. Podczas występu szóstoklasiści zwrócili podkreślili fakt, że w szkole nawiązują przyjaźnie, mogą cieszyć się z obecności kolegów i koleżanek. Mogą oni także liczyć na wsparcie nauczycieli, którzy wychowują ich na prawdomównych, odpowiedzialnych  i dobrych ludzi oraz przekazują co to honor,  szacunek do drugiego człowieka, patriotyzm. Mottem uroczystości były słowa: ,,Siódemka to nasz drugi dom”. Wierzymy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, szczególnie pierwszoklasiści, poczują się w murach Siódemki jak we własnym domu. Akademię przygotowali nauczyciele: Katarzyna Czwordon i Justyna Wojtkowiak. O oprawę plastyczną zadbały Violetta Lebda i Elżbieta Bachorska. 

autor: Katarzyna Czwordon

  Galeria - zobacz  Return
  Szukaj   

 

_____________________

Opieka stomatologiczna

--------------------------------------------

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty

 

Arkusze pokazowe

______________________

 

 

______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________