___________________________________________________________________________________________________________________

23 lutego 2020

Apel podsumowujący dla klas IV-VI

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-06-27 | Views: 359

21 czerwca uczniowie starszych klas i nauczyciele zebrali się na hali sportowej, aby wziąć udział w tradycyjnym apelu podsumowującym rok szkolny 2017/2018.

Wicedyrektor szkoły pani Małgorzata Mizerna przedstawiła wyniki w nauce i zachowaniu oraz frekwencję. Tego dnia wręczono również ostatnie już w tym roku szkolnym nagrody laureatom konkursów i nie tylko. Jako pierwsi dyplomy i upominki otrzymali najbardziej aktywni członkowie Szkolnej Kasy Oszczędnościowej. Następnie nagrodzono laureatów szkolnych i międzyszkolnych konkursów.Na koniec spotkania higienistka szkolna przypomniałam uczniom zasady bezpieczeństwa w czasie wakacji.  Spotkanie zakończyły życzenia wakacyjne od pani wicedyrektor.

Lista nagrodzonych uczniów

Szkolny Konkurs Recytatorski „Pieśń o Ziemi Naszej”:

Julia Tomalak (V a)- I miejsce, Weronika Moś (IV c) i Jagoda Nowak (IV a) - II miejsce oraz Wiktoria Dołżonek (VI a), Marta Popiel (IV a) i Maja Świtała (VI b)– III miejsce.

„Komiksowy zawrót głowy”:

Weronika Moś (IV c), Wiktor Szczepaniak (V b), Maja Świtała (VI b) – nagrody główne, Kinga Kaczmarek (IV a), Aleks Nawrocki (IV c), Hanna Janas (V b) i Nikodem Spurtacz (VI a) – wyróżnienie.

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny:

Amelia Wojtysiak (III a), Olaf Skup (III d), Mateusz Tomalak (IV d), Wiktor Bamberski (V b),

Maksymilian Zwierz (V s), Maksymilian Prudlik (II b) który otrzymał nagrodę za udział (był jedynym drugoklasistą) z wysokim wynikiem.

Dyplomy za  reprezentowanie szkoły w konkursach matematycznych otrzymali:

Max Linkowski (VI c), Martyna Mańka (VI c), Aleksandra Janas (VI b), Mateusz Pastuszak (VI c) - jeden z 23 finalistów Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas 6 (w sumie udział wzięło w tym konkursie 253 uczniów z powiatu ostrowskiego).

autor: Joanna Dryjańska