___________________________________________________________________________________________________________________

23 lutego 2020

Spotkanie na ostrowskim Rynku

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-06-25 | Views: 291

Dnia 19 czerwca 2018 roku uczniowie klasy Ic oraz nagrodzeni uczniowie: Maria Wrembel z klasy Ia, Bartosz Jaśkiewicz z klasy Ib i Wiktoria Szpajda z klasy Ic  uczestniczyli w spotkaniu na ostrowskim Rynku.

Powodem zaprosin do udziału w tym spotkaniu było uczestnictwo wszystkich uczniów klas pierwszych w konkursie miejskim pt. "Bezpieczna droga do szkoły". Uczestników spotkania przywitała Pani Beata Klimek - Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, która w swojej wypowiedzi  duży akcent położyła na bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły. Pani Prezydent życzyła wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji. Dzieci miały też sposobność zobaczenia autobusów z wyklejonymi pracami konkursowymi. Szczególną atrakcją był przejazd autobusami MZK po Ostrowie Wielkopolskim. Na koniec wycieczki uczniowie pod opieką  wychowawczyni i pani psycholog udali się na pyszne lody. Następnie autobusem uczniowie wrócili do szkoły.

autor:Maria Kuczer-Dobiszewska