Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

60 lat „Siódemki”

według poniższego harmonogramu.
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

21 września 2019

Spotkanie na ostrowskim Rynku

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-06-25 | Views: 232

Dnia 19 czerwca 2018 roku uczniowie klasy Ic oraz nagrodzeni uczniowie: Maria Wrembel z klasy Ia, Bartosz Jaśkiewicz z klasy Ib i Wiktoria Szpajda z klasy Ic  uczestniczyli w spotkaniu na ostrowskim Rynku.

Powodem zaprosin do udziału w tym spotkaniu było uczestnictwo wszystkich uczniów klas pierwszych w konkursie miejskim pt. "Bezpieczna droga do szkoły". Uczestników spotkania przywitała Pani Beata Klimek - Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, która w swojej wypowiedzi  duży akcent położyła na bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły. Pani Prezydent życzyła wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji. Dzieci miały też sposobność zobaczenia autobusów z wyklejonymi pracami konkursowymi. Szczególną atrakcją był przejazd autobusami MZK po Ostrowie Wielkopolskim. Na koniec wycieczki uczniowie pod opieką  wychowawczyni i pani psycholog udali się na pyszne lody. Następnie autobusem uczniowie wrócili do szkoły.

autor:Maria Kuczer-Dobiszewska