Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

60 lat „Siódemki”

według poniższego harmonogramu.
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

21 września 2019

Spotkanie z folklorem – sukces uczennic w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-06-20 | Views: 274

Uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 7 mogą poszczycić się wspaniałym sukcesem w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkanie z folklorem”.

Konkurs był jednym z przedsięwzięć w ramach IX Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Folkloru KIDS FUN FOLK 2018. Konkurs, którego motywem przewodnim były zwyczaje ludowe, zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej „Otwórz się na folklor". Patronat honorowy sprawowali: Prezydent Miasta Poznania oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego. W sobotę 23 czerwca 2018 roku w Miasteczku Festiwalowym w Amfiteatrze w Parku Stare Koryto Warty na Chwaliszewie w Poznaniu, odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu. Najwyżej oceniona została praca Wiktorii Klupieć uczennicy klasy szóstej „a”. Wiktoria otrzymała nagrodę w kategorii wiekowej 10—13 lat. Natomiast praca plastyczna Natalii Pokrywy uczennicy klasy szóstej „a” zdobyła wyróżnienie. Przez różnorodność środków wyrazu, uzdolnione młode artystki stworzyły budzące podziw obrazy, z bogactwem wizerunków, oryginalne, w których widać swobodę i lekkość operowania barwą. Sukces podopiecznych pani Violetty Lebdy to efekt ich pracy, zaangażowania i chęci rozwijania talentów plastycznych.

Gratulujemy Wiktorii i Natalii życząc kolejnych wspaniałych sukcesów!