Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

_____________________________________________________________________________________________________________________

60 lat „Siódemki”
W dniach 10 i 11 października 2019r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Generała Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim, obchodzi  jubileusz 60-lecia istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników  i Przyjaciół szkoły do udziału w obchodach uroczystości

według poniższego harmonogramu.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności do 1.10.2019 r.  (nr telefonu 62735-99-50)
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

Informacja - 60 lat Siódemki

Regulamin przyznania honorowego tytułu
Wniosek o przyznanie honorowego tytułu

60 lat „Siódemki”

według poniższego harmonogramu.
Urszula Twardowska- dyrektor szkoły

21 września 2019

Uczennice „Siódemki” laureatkami konkursu plastycznego o niepodległości

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-06-15 | Views: 328

Powstanie Wielkopolskie to jedyna udana polska insurekcja.

Aby upamiętnić setną rocznicę odzyskania niepodległości Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu  ogłosił Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój lapbook o niepodległości”. Uczestnicy przedsięwzięcia mieli za zadanie przedstawić wydarzenia związane z Powstaniem Wielkopolskim w formie lapbooka. 11 czerwca 2018 roku w auli ODN w Kaliszu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wystawą nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych. Uczennice klasy szóstej „b” Natasza Dąbkiewicz i Marta Kaczmarek znalazły się w gronie laureatów. Utalentowane plastycznie uczennice potrafiły połączyć wyobraźnię z plastycznymi umiejętnościami tworząc nietuzinkowe lapbooki. Opiekunem artystycznym laureatek jest pani Violetta Lebda.

Nataszy i Marcie życzymy jeszcze wielu tak wspaniałych osiągnięć!