16 października 2018

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-05-05 | Views: 126

W poniedziałek 30 kwietnia 2018r w siedzibie PCK odbył się powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu.

Uczestnicy odpowiadali na pytania związane ze zdrowym stylem życia, chorobami cywilizacyjnymi oraz prezentowali, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu. Nie zabrakło również pytań na temat historii i działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. Komisja wyłoniła i nagrodziła 5 laureatów, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Faustyna Blandzi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.