Wyniki Diecezjalnego Konkursu Religijnego

„Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję”

Formularz  zgody na udział w konkursie,
przetwarzanie i publikację danych

_____________________________________________________________________________________________________________________

Rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 - zobacz

21 marca 2019

Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-03-27 | Views: 270

Przyroda bez człowieka może żyć ale człowiek bez przyrody ZGINIE

27 marca 2018 roku, w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny dla uczniów klas IV-VI.

Jego celem było zainteresowanie młodych ludzi otaczającym światem przyrody, jego różnorodnością, rozwijanie wrażliwości ekologicznej oraz sprawdzenie swoich wiadomości i umiejetności. Konkurs miał formę indywidualną. Uczniowie wypełnili test przyrodniczy składający się z pytań zamkniętych i otwartych. Młodzi przyrodnicy znakomicie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi, prezentując tym samym dużą wiedzę przyrodniczą. Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwała pani Małgorzata Wieczorek i pni Violetta Lebda.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!