20 października 2018

Z lekturą za pan brat

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-03-11 | Views: 150

W dniu 1 marca br., uczniowie naszej szkoły tj. : Olga Kowalczyk z klasy I a, Szymon Trześniewski z klasy I a,  Hanna Kuświk z klasy III a, oraz Oliwier Jakubowski z klasy IIIf, wzięli udział w międzyszkolnym konkursie "  Z lekturą za pan brat".

Konkurs odbył w Szkole Podstawowej nr 13 w Ostrowie Wielkopolskim. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością wielu lektur, między innymi baśni H. Ch. Andersena, czy książek Wandy Chotomskiej. II miejsce na poziomie klas pierwszych zajął uczeń klasy I a - Szymon Trześniewski. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w tym trudnej rywalizacji. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

autor: Daria Gramont-Marcinczak