20 października 2018

Ferie zimowe na sportowo – JJ PARK TRAMPOLIN !!!

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-02-26 | Views: 172

W ramach integracji klasy IV D i VI D uczniowie wybrali się w czasie ferii do JJ – PARKU TRAMPOLIN.

Celem zajęć było połączenie dobrej zabawy z aktywnością fizyczną. Uczniowie korzystali z trampolin zakończonych basenem z piankami, ścieżek akrobatycznych i ścian wspinaczkowych. Taka forma wspólnego spędzenia czasu sprawiła wszystkim wiele przyjemności.

autor: Danuta Żywica