20 października 2018

NOC W SZKOLE!

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-02-26 | Views: 195

W nocy z 10 na 11 lutego uczniowie klas  IV a, IV c i IV d wraz z wychowawcami nocowali w szkole - w ten sposób rozpoczęliśmy ferie zimowe.

Podopieczni mieli  możliwość poznania innych niż na co dzień form spędzania wolnego czasu,  byli  współorganizatorami naprawdę  dobrej zabawy, uczestniczyli w grach i zabawach sportowych, a na zakończenie dnia odbył się seans filmowy. Głównym zadaniem zabaw było pokazanie uczniom, że bardzo ważne jest wspólne działanie, które umożliwia nie tylko integrację, ale i sprawne zrealizowanie zadania. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, opuszczali szkołę z uśmiechem oraz pytaniem - „Kiedy następna noc w szkole?”.

autor: Danuta Żywica