Wylosowane numery podczas

Festynu Rodzinnego

19 czerwca 2018

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-01-01 | Views: 207

Życzymy otwartości na innych, zwykłego uśmiechu i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodującego przemianę w innych i w nas samych, bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi  i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi  aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Jasełka w wykonaniu dzieci z klasy IIIa i IIIe  wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku.  Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim , że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Gdy część artystyczna dobiegła końca  występujący  aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem  dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.

autor: Jolanta Kasprzak