13 grudnia 2018

Zajęcia biblioteczne

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-12-21 | Views: 166

Dnia 20 grudnia w klasie IIa odbyły się zajęcia biblioteczne z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci chętnie słuchały opowiadania "Bożonarodzeniowy Sen" czytanego przez nauczyciela bibliotekarza, a następnie odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. Dzieci sprawnie wymieniały tradycje bożonarodzeniowe oraz zwyczaje obchodzone w swojej rodzinie. Na podsumowanie zajęć dzieci wykonały prace plastyczne przedstawiające prezenty, które chciałyby otrzymać pod choinkę. Całe zajęcia przebiegły w bardzo świątecznym i miłym nastroju.

autor: Sandra Ratajczak