19 czerwca 2018

FINAŁOWY TURNIEJ SMOKA

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-12-19 | Views: 184

W czwartek rozegrano finałowy turniej Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki.

To już piąta edycja SMOK-ów w Ostrowie, współfinansowana przez Urząd Miasta i Referat Sportu. W Turnieju wzięły  udział uczennice klas IV, V oraz VI.  Wśród klas IV dominowały dziewczęta z „siódemki”, pokonując wszystkie swoje rywalki. Klasy piąte uplasowały się na miejscu IV a najstarsze dziewczyny z klas VI zajęły miejsce III.

Wszystkim uczestniczkom turnieju gratulujemy wzorowej postawy na boisku oraz życzymy wytrwałości w treningach.

autor: Bartłomiej Kryjom