13 grudnia 2018

Wyróżnienie dla Marty Kaczmarek

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-12-15 | Views: 234

Talent uczennicy Szkoły Podstawowej nr 7 doceniony  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym.

Wielkopolski Kurator Oświaty ogłosił konkurs pod hasłem „Przeczytałeś?- Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki”, który skierowany został do uczniów klas I-III i IV-VII szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac plastycznych. Komisja Konkursu powołana przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, panią Elżbietę Leszczyńską oceniła prace w dwóch kategoriach wiekowych. Jury doceniło talent plastyczny podopiecznej Violetty Lebdy. W kategorii klas IV – VII Marta Kaczmarek uczennica klasy szóstej „b” otrzymała wyróżnienie. W pracy konkursowej przedstawiana była rudowłosa Ania Shirley - bohaterka powieści „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu.

Marcie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!