Wylosowane numery podczas

Realizacja międzynarodowego programu Erasmus

Categories: | Author: Ewa Bartczak | Posted: 2017-12-05 | Views: 177

Kontakty z rówieśnikami z Europy

I videokonferencja z partnerami z Portugalii

W dniu 5 grudnia uczniowie klas V i VI mieli możliwość kontaktu z rówieśnikami z zaprzyjaźnionej szkoły w mieście Santarem  w Portugalii. Ucznioiwe uczestniczyli w  30 minutowej videokonferencji, podczas której przedstawili się,  opowiedzieli o swoich zainteresowaniach, rodzinie, pogodzie i ulubionych przedmiotach. Było to bardzo ciekawe i pełne wrażeń doświadczenie, które miało bardzo duży walor edukacyjny. Kolejne tego typu spotkanie, które dzisiaj umożliwiają nam  z nowoczesne technologie używane powszechnie  w naszej szkole odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Galeria-zobacz