______________________________________________________________________________________

Nowy obwód Szkoły Podstawowej nr 7 - zobacz

29 lipca 2017

Słoneczka rozdane!

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-06-27 | Views: 45

Już po raz trzeci nauczyciele świetlicy rozdali nagrody zwane „Słoneczkami” za całoroczną pracę dzieci.

Uczniowie przez cały rok zbierali dodatnie  i ujemne punkty m.in. za pracę na zajęciach, zachowanie, kulturę osobistą, czy stosunek do kolegów i koleżanek ze świetlicy. Po przeliczeniu punktacji wyłoniłyśmy trzynastu laureatów. W tym roku największą liczbę słoneczek (aż 16) zdobyli:Kacper Kończewski oraz Wiktoria Calik. Pozostałe wyróżnione osoby to: Kornelia Fulczyk, Julianna Grzeszczyk, Jagoda Henczel, Julia Jarosik, Marta Jaskólska, Aleksander Krupka, Filip Ląg,Laura Malinowska, Maja Malinowska, Weronika Moś, Aleksandra Wronka. Laureaci otrzymali dyplomy oraz książki. Nagrody zostały ufundowane przez  Radę Rodziców. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie naszych działań. Dzięki niemu w naszej świetlicy nigdy nie zachodzi słońce. Życzymy świetlikom i ich rodzinom udanych i bezpiecznych wakacji.

autor: Joanna Dyrjańska

Sprawdzian