______________________________________________________________________________________

Nowy obwód Szkoły Podstawowej nr 7 - zobacz

22 września 2017

Apel klas IV - VI

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-06-22 | Views: 204

W środę 21 czerwca uczniowie klas IV-VI wzięli udział w apelu podsumowującym rok szkolny 2016/2017.

Dyrektor szkoły Urszula Twardowska przedstawiła oraz omówiła wyniki uczniów w nauce, zachowaniu i frekwencję. Ostatni w tym roku apel był doskonałą okazją, aby nagrodzić laureatów konkursów szkolnych i międzyszkolnych, którym wręczone zostały dyplomy i nagrody. Podczas spotkania nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu oraz pożegnanie Samorządu Uczniowskiego, który podziękował dyrekcji szkoły za życzliwość, wsparcie oraz całoroczną współpracę.

Na zakończenie spotkania pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

Sprawdzian

szóstoklasisty