______________________________________________________________________________________

Nowy obwód Szkoły Podstawowej nr 7 - zobacz

29 lipca 2017

Rodzinne świętowanie

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-06-22 | Views: 63

Miesiąc maj i czerwiec obfituje w wiele ważnych dat.

W miesiącach tych zdecydowanie bardziej myślimy o rodzinach – przecież w tak ważnych dniach jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka o najbliższych myśli się w szczególny sposób.  Z tej właśnie okazji uczniowie klasy III E wraz z wychowawczynią Joanna Janczura zaprosili rodziców do Borowianki by podziękować rodzicom za trud jaki codziennie wkładają w ich wychowanie. Były piosenki, tańce i humorystyczne wierszyki. Niejedna mama miała łzę w oku a tato uśmiech na twarzy. Po pięknym występie rodzice zaprosili dzieci na przejazd bryczką oraz jazdę na kucyku.  Wspólne pieczenie kiełbasek zbliżyło całe rodziny. Było to bardzo udane środowe popołudnie.

autor: Joanna Janczura

Sprawdzian