23 kwietnia 2018

Dzień rodziny

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-06-12 | Views: 248

W piątkowe popołudnie 9 czerwca uczniowie klasy 2 e wraz z wychowawcą zaprosili rodziców, dziadków i rodzeństwo na „Święto rodziny”, które odbyło się na boisku „Bajka” przy ulicy Dubiskiego.

Letni piknik okazał się świetną okazją do rozegrania meczu piłki nożnej i koszykówki. Mamy przygotowały wiele pyszności i małą niespodziankę dla wszystkich uczniów, którzy dali z siebie wiele w mijającym powoli roku szkolnym. Wszyscy zgodnie orzekli, że za rok spotykamy się aby celebrować  ten ważny dzień w gronie najbliższych nam osób.

autor: Dagmara Stodolna