____________________________________________________________________________________________________________________

  

                    

 

         

 

______________________________________________________________________________________________________________________

 

  

Wylosowane numery podczas

Festynu Rodzinnego

19 czerwca 2018   
 AKTUALNOŚCI
................................................................................................................................................................................

Potrójny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-06-11 | Views: 290

„Rok w lesie"

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rok w lesie” otrzymały Wiktoria Bartkowiak, Agnieszka Torchalska uczennice klasy piątej „a” oraz Natalia Jadczak uczennica klasy trzeciej „a” ze Szkoły Podstawowej nr 7 w  Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

 Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 9 czerwca 2017 roku w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie podczas XIII festynu edukacyjnego „Spotkanie z lasem". Las to miejsce spotkania z przyrodą, to miejsce odpoczynku często nazywane „zielonym azylem”. Ideą przedsięwzięcia plastycznego było zachęcenia dzieci i młodzieży do aktywnego korzystania z lasu i podziwiania jego piękna. Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem „Rok w lesie". Prace plastyczne podopiecznych Violetty Lebdy charakteryzowały się ciekawą formą plastyczną oraz własną plastyczną interpretację tematu. Przy wyborze prac komisja brała pod uwagę oryginalność jego interpretacji, walory artystyczne, a także samodzielność wykonania. Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie, którą można było podziwiać podczas festynu. Dużą atrakcją dla uczestników ekologicznego spotkania były różnorodne warsztaty, na których dzieci uczyły się między innymi techniki malowania na szkle, drewnie, torbach płóciennych, wyplatania z wikliny, zdobienia drewna, tkactwa, czerpania papieru, garncarstwa, wykonywania ozdób z elementów leśnych. Odbyły się pokazy pszczelarskie, pracy pilarzy, wędzenia, pieczenia, działania barci, kowalstwa, Była to doskonałe zajęcia przyrodnicze, podczas których uczniowie zdobyli nowe doświadczenia i umiejętności. 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  Galeria - zobacz Return
  Szukaj   

 

______________________

 

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty

 

Arkusze pokazowe

______________________

 

 

______________________

 

Godziny do dyspozycji
rodziców


 ______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________