______________________________________________________________________________________

Nowy obwód Szkoły Podstawowej nr 7 - zobacz

29 lipca 2017

Czym zajmuje się oficer prasowy?

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2017-06-08 | Views: 82

Odpowiedź na to pytanie znają już reporterzy ze szkolnego kółka.

5 czerwca szkolni dziennikarze oraz ich młodsi koledzy mieli okazję uczestniczyć w niecodziennych zajęciach kółka dziennikarskiego z udziałem  nadkomisarza Krzysztofa Kuli z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Nasz gość opowiedział o pracy policjanta. Wyjaśnił uczniom także czym zajmuje się oficer prasowy. Spotkanie okazało się doskonałą okazją do utrwalenia wiedzy o zasadach dotyczących bezpiecznego spędzania wakacji. Dziennikarze i ich młodsi koledzy z uwagą słuchali rozmówcy. Na deser słuchacze mogli zadawać pytania, które dotyczyły  pracy policjanta, współpracy policji z mediami oraz rozwiązywania konkretnych problemów związanych z bezpieczeństwem w życiu codziennym. Pan Krzysztof Kula cierpliwie i bardzo szczegółowo odpowiadał na każde z nich, czym zaskarbił sobie sympatię uczniów. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i wręczeniem podziękowań.

autor: Joanna Dryjańska

Sprawdzian