29 lipca 2017   
 Koła zainteresowań

Adamek Elwira

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów klasy I b

wtorek godz. 15.15 - 16.00

sala 11

Bachorska Elżbieta

Szkole Koło Wolontariatu

 

Zajęcia z kodowania  w ramach programu: Mistrzowie Kodowania                        

 

piątek godz. 8.00 - 8.45

 

 

II i IV tydzień poniedziałek godz.13.30 – 14.15

piątek godz.8.00 – 8.45

sala nr 01

 

 

sala nr 15

 

 

Baranek Alicja

Zajęcia rozwijające Potrafię więcej

 

Zajęcia wyrównawcze Na dobry start

wtorek, godz. 8.00 - 8.45

 

piątek  godz. 10.35 - 11.20

sala nr 24

 

 

sala nr 00.

Bartczak Ewa

Koło Multimedialne 

 

 

Warsztaty Kodowania w ramach programu: „Mistrzowie Kodowania” 

wtorek godz.  15. 15 – 16.00

 

piątek godz.1.:15  -  16:30

 

Czapracka Marzena

Z pasją poznajemy historię naszego regionu.
uczniowie kl. IV- VI

wtorek godz.14.30 -16.30

sala nr 24

 

Dryjańska Joanna

Wspólne czytanie dla klas I – III

 

 

 

Kółko dziennikarskie dla klas III - VI

wtorek godz.11.30-12.30 co dwa tygodnie; środa godz.10.30-11.30 co dwa tygodnie

 

środa godz. 13.30-15.10, co dwa tygodnie

radosna szkoła

 

 

 

 

sala roletowa

Fabisz Joanna

Zajęcia wyrównawcze -  klasa II f

 

Zajęcia basenowe

wtorek  godz. 11.30-12.15

 

piątek

sala nr 09

Janczura Joanna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Kółko matematyczne dla klas II

piątek godz.11.30 -12.15

 

poniedziałek godz. 12.30-13.15

sala roletowa

 

 

sala nr 00

 

Jankowski Grzegorz

Piłka nożna

 

Piłka ręczna

poniedziałek godz. 15:15 – 16:00

poniedziałek godz. 16:05 – 16:50

sala sportowa

Kasperek Iwona

Zajęcia wyrównawcze - Możesz lepiej, możesz więcej – klasa I d

 

Gry i zabawy logiczne – klasa I d

czwartek godz.10.35-11.20

 

 

 

piątek godz. 10.35 -11.20

sala nr 00

 

 

 

 

sala roletowa

 

 

Kasprzak Jolanta

Kolorowy świat bajek i baśni - zajęcia czytelnicze w klasie 1a

piątek godz. 9.40. - 10.25

sala nr 00

Kryjom Bartłomiej                

 

 

 

 

 

  

 

 

Konrad Rusek

Piłka koszykowa dla klas V

piłka siatkowa dla klas VI

piłka koszykowa dla klas IV dziewczęta

piłka koszykowa dla klas IV

SMOK dla klas IV, V i VI


poniedziałek godz. 15:15 – 16:45

wtorek godz. 13:30 – 15:10

środa) godz. 8:00 – 9:35

godz. 15:15 – 16:50

 

środa godz.  14:25 – 16:00

hala sportowa

Kuczer-Dobiszewska Maria

Zajęcia rozwijające Rozwijam swój umysł Zajęcia rozwijające Rozwijam swój umysł – klasa II c

 

Szkolne Koło Turystyczne

środa godz. 12. 30 –           13.15  

czwartek godz. 11.30 – 12.15

 

 

w/g harnomogramu - (sobota, niedziela )

sala nr 12

 

sala roletowa

 

Lebda Dorota

Zajęcia wyrównawcze Łatwy Start –               klasa II a

 

Zajęcia rozwijające Potrafię więcej –               klasa II a

wtorek godz. 11.30 -  12.15

 

 

środa godz. 10.35 -  11.20

sala nr 00

 

 

 

sala nr 00

 

Lebda Violetta

Zajęcia koła plastycznego

 

Szkole Koło Wolontariatu

 

 

poniedziałek godz. 13.30 – 14.15

 

piątek godz. 8.00.- 8.45

sala nr 01

 

 

sala nr 01

Linka Monika

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – klasa II c

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – klasa II b

środy godz. 12:30 - 13:15

 

 

czwartki godz. 10:35 - 11:20

harcówka

 

 

 

harcówka

Lis Izabela

Talencik - zajęcia plastyczne dla uzdolnionych uczniów

 

 

Zajęcia przyrodnicze z elementami języka angielskiego

poniedziałki godz. 12.30 -  13.30

 

 

 

piątek godz. 15.15 - 16.15

sala nr 23a

 

 

 

 

sala nr 12

 

Mrowińska Paulina

Zajęcia z języka angielskiego dla kl. 1c i 1d

poniedziałki godz. 12.30 - 13.15

sala nr 07

 

Muss Patrycja

zajęcia wyrównawcze – klasa II f

 

Kółko dziennikarskie dla klas III - VI

piątek -godz. 10.20 -11.15

 

środa godz. 13.30-15.10, co dwa tygodnie

biblioteka

 

 

sala roletowa

 

 

Nowakowska Aleksandra

Zajęcia matematyczne w kl.VI b

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas V a, V b, V c

piątek godz.8:00 - 8:45

 

 

czwartek godz.8:00 - 8:45

sala nr 25

 

 

sala nr 21

 

Przybylski Krzysztof

zajęcia z piłki ręcznej - 5 klasy chłopcy

 

zajęcia z piłki ręcznej 5 klasy dziewczynki

piłka ręczna dla klas VI

czwartek godz. 8.00- 8.45

 

czwartek godz. 14.25-15.10

czwartek godz. 15:15 – 16:45

 

Roszyk Bogna

Zajęcia wyrównawcze – klasa II b

 

Zajęcia rozwijające z matematyki - Super matematyk – klasa II b

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego- Klub ciekawskich – klasa II b

poniedziałki godz. 10.35 – 11.15

 

czwartki godz. 10.35 – 11.15

 

 

czwartki godz. 10.35 – 11.15

sala roletowa

 

 

sala roletowa

 

 

 

sala roletowa

Rusek Konrad

Zajęcia ruchowe z rakietką (badminton, tenis stołowy) – klasy I – VI

 

Piłka nożna dla klas IV

 

Piłka nożna dla klas IV – VI  

poniedziałki godz.14.25-15.10,

czwartki godz. 8.00-8.45

środa godz. 8:00 – 9:35

 

piątek godz. 15:15 – 16:50

hala sportowa

Stec Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do Sprawdzianu w klasie VI - klasa VI a

 

Zajęcia z kodowania w ramach programu Mistrzowie Kodowania, uczniowie klas IV-VI,

środa godz. 14.15 -                    15. 00

 

 

 

 

piątek godz. 15.15 -16.45

sala nr 21

 

 

 

 

 

sala nr 15

Szewczyk Agnieszka

Gry i zabawy ruchowe – klasy II – III

 

 

Mądra Sówka- wyrównawcze dla uczniów mojej klasy III c

poniedziałek godz. 11.30-12.15

 

 

 

poniedziałki godz.8.00 – 8.45

Radosna Szkoła/boisko/sala gimnastyczna/hala

 

sala nr 7

Smółka Marta

Zajęcia matematyczne dla klasy VI a

 

Zajęcia matematyczne dla klasy VI c

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – klasy IV

piątek godz. 8:00 – 8.45

 

 

czwartek godz. 8:00 – 8.45

 

czwartek godz.  14:25 – 15.10

sala nr 26

 

 

sala nr 26

 

 

sala nr 26

 

Stodolna Dagmara

Świat pasji

 

 

 

Zajęcia na basenie

2 godziny co dwa tygodnie, sobota 9:30-11:30

 

czwartek godz.12:30-13:15

 

Wieczorek Małgorzata

Koło przyrodnicze - klasa 5a

 

Wędrówki po regionie – klasy 4d, 5a, 5c

piątek godz. 8.00 – 8.45

 

 

zajęcia w terenie w/g harmonogramu

sala 21

Wikariak Leszek

Zajęcia przygotowawcze do sprawdzianu szóstoklasisty dla klas  VIB i VIC

poniedziałek godz. 15.10 – 16.30

 

Wojtkowiak Justyna

chór szkolny

wtorek godz. 15.15 -  16.50

sala nr 22

 

 

Adamek Elwira

Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów klasy I b

wtorek godz. 15.15 - 16.00

sala 11

Bachorska Elżbieta

Szkole Koło Wolontariatu

 

Zajęcia z kodowania  w ramach programu: Mistrzowie Kodowania                        

 

piątek godz. 8.00 - 8.45

 

 

II i IV tydzień poniedziałek godz.13.30 – 14.15

piątek godz.8.00 – 8.45

sala nr 01

 

 

sala nr 15

 

 

Baranek Alicja

Zajęcia rozwijające Potrafię więcej

 

Zajęcia wyrównawcze Na dobry start

wtorek, godz. 8.00 - 8.45

 

piątek  godz. 10.35 - 11.20

sala nr 24

 

 

sala nr 00.

Bartczak Ewa

Koło Multimedialne 

 

 

Warsztaty Kodowania w ramach programu: „Mistrzowie Kodowania” 

wtorek godz.  15. 15 – 16.00

 

piątek godz.1.:15  -  16:30

 

Czapracka Marzena

Z pasją poznajemy historię naszego regionu.
uczniowie kl. IV- VI

wtorek godz.14.30 -16.30

sala nr 24

 

Dryjańska Joanna

Wspólne czytanie dla klas I – III

 

 

 

Kółko dziennikarskie dla klas III - VI

wtorek godz.11.30-12.30 co dwa tygodnie; środa godz.10.30-11.30 co dwa tygodnie

 

środa godz. 13.30-15.10, co dwa tygodnie

radosna szkoła

 

 

 

 

sala roletowa

Fabisz Joanna

Zajęcia wyrównawcze -  klasa II f

 

Zajęcia basenowe

wtorek  godz. 11.30-12.15

 

piątek

sala nr 09

Janczura Joanna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Kółko matematyczne dla klas II

piątek godz.11.30 -12.15

 

poniedziałek godz. 12.30-13.15

sala roletowa

 

 

sala nr 00

 

Jankowski Grzegorz

Piłka nożna

 

Piłka ręczna

poniedziałek godz. 15:15 – 16:00

poniedziałek godz. 16:05 – 16:50

sala sportowa

Kasperek Iwona

Zajęcia wyrównawcze - Możesz lepiej, możesz więcej – klasa I d

 

Gry i zabawy logiczne – klasa I d

czwartek godz.10.35-11.20

 

 

 

piątek godz. 10.35 -11.20

sala nr 00

 

 

 

 

sala roletowa

 

 

Kasprzak Jolanta

Kolorowy świat bajek i baśni - zajęcia czytelnicze w klasie 1a

piątek godz. 9.40. - 10.25

sala nr 00

Kryjom Bartłomiej                

 

 

 

 

 

  

 

 

Konrad Rusek

Piłka koszykowa dla klas V

piłka siatkowa dla klas VI

piłka koszykowa dla klas IV dziewczęta

piłka koszykowa dla klas IV

SMOK dla klas IV, V i VI


poniedziałek godz. 15:15 – 16:45

wtorek godz. 13:30 – 15:10

środa) godz. 8:00 – 9:35

godz. 15:15 – 16:50

 

środa godz.  14:25 – 16:00

hala sportowa

Kuczer-Dobiszewska Maria

Zajęcia rozwijające Rozwijam swój umysł Zajęcia rozwijające Rozwijam swój umysł – klasa II c

 

Szkolne Koło Turystyczne

środa godz. 12. 30 –           13.15  

czwartek godz. 11.30 – 12.15

 

 

w/g harnomogramu - (sobota, niedziela )

sala nr 12

 

sala roletowa

 

Lebda Dorota

Zajęcia wyrównawcze Łatwy Start –               klasa II a

 

Zajęcia rozwijające Potrafię więcej –               klasa II a

wtorek godz. 11.30 -  12.15

 

 

środa godz. 10.35 -  11.20

sala nr 00

 

 

 

sala nr 00

 

Lebda Violetta

Zajęcia koła plastycznego

 

Szkole Koło Wolontariatu

 

 

poniedziałek godz. 13.30 – 14.15

 

piątek godz. 8.00.- 8.45

sala nr 01

 

 

sala nr 01

Linka Monika

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – klasa II c

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne – klasa II b

środy godz. 12:30 - 13:15

 

 

czwartki godz. 10:35 - 11:20

harcówka

 

 

 

harcówka

Lis Izabela

Talencik - zajęcia plastyczne dla uzdolnionych uczniów

 

 

Zajęcia przyrodnicze z elementami języka angielskiego

poniedziałki godz. 12.30 -  13.30

 

 

 

piątek godz. 15.15 - 16.15

sala nr 23a

 

 

 

 

sala nr 12

 

Mrowińska Paulina

Zajęcia z języka angielskiego dla kl. 1c i 1d

poniedziałki godz. 12.30 - 13.15

sala nr 07

 

Muss Patrycja

zajęcia wyrównawcze – klasa II f

 

Kółko dziennikarskie dla klas III - VI

piątek -godz. 10.20 -11.15

 

środa godz. 13.30-15.10, co dwa tygodnie

biblioteka

 

 

sala roletowa

 

 

Nowakowska Aleksandra

Zajęcia matematyczne w kl.VI b

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas V a, V b, V c

piątek godz.8:00 - 8:45

 

 

czwartek godz.8:00 - 8:45

sala nr 25

 

 

sala nr 21

 

Przybylski Krzysztof

zajęcia z piłki ręcznej - 5 klasy chłopcy

 

zajęcia z piłki ręcznej 5 klasy dziewczynki

piłka ręczna dla klas VI

czwartek godz. 8.00- 8.45

 

czwartek godz. 14.25-15.10

czwartek godz. 15:15 – 16:45

 

Roszyk Bogna

Zajęcia wyrównawcze – klasa II b

 

Zajęcia rozwijające z matematyki - Super matematyk – klasa II b

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego- Klub ciekawskich – klasa II b

poniedziałki godz. 10.35 – 11.15

 

czwartki godz. 10.35 – 11.15

 

 

czwartki godz. 10.35 – 11.15

sala roletowa

 

 

sala roletowa

 

 

 

sala roletowa

Rusek Konrad

Zajęcia ruchowe z rakietką (badminton, tenis stołowy) – klasy I – VI

 

Piłka nożna dla klas IV

 

Piłka nożna dla klas IV – VI  

poniedziałki godz.14.25-15.10,

czwartki godz. 8.00-8.45

środa godz. 8:00 – 9:35

 

piątek godz. 15:15 – 16:50

hala sportowa

Stec Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do Sprawdzianu w klasie VI - klasa VI a

 

Zajęcia z kodowania w ramach programu Mistrzowie Kodowania, uczniowie klas IV-VI,

środa godz. 14.15 -                    15. 00

 

 

 

 

piątek godz. 15.15 -16.45

sala nr 21

 

 

 

 

 

sala nr 15

Szewczyk Agnieszka

Gry i zabawy ruchowe – klasy II – III

 

 

Mądra Sówka- wyrównawcze dla uczniów mojej klasy III c

poniedziałek godz. 11.30-12.15

 

 

 

poniedziałki godz.8.00 – 8.45

Radosna Szkoła/boisko/sala gimnastyczna/hala

 

sala nr 7

Smółka Marta

Zajęcia matematyczne dla klasy VI a

 

Zajęcia matematyczne dla klasy VI c

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – klasy IV

piątek godz. 8:00 – 8.45

 

 

czwartek godz. 8:00 – 8.45

 

czwartek godz.  14:25 – 15.10

sala nr 26

 

 

sala nr 26

 

 

sala nr 26

 

Stodolna Dagmara

Świat pasji

 

 

 

Zajęcia na basenie

2 godziny co dwa tygodnie, sobota 9:30-11:30

 

czwartek godz.12:30-13:15

 

Wieczorek Małgorzata

Koło przyrodnicze - klasa 5a

 

Wędrówki po regionie – klasy 4d, 5a, 5c

piątek godz. 8.00 – 8.45

 

 

zajęcia w terenie w/g harmonogramu

sala 21

Wikariak Leszek

Zajęcia przygotowawcze do sprawdzianu szóstoklasisty dla klas  VIB i VIC

poniedziałek godz. 15.10 – 16.30

 

Wojtkowiak Justyna

chór szkolny

wtorek godz. 15.15 -  16.50

sala nr 22

 

 

  Szukaj   

 

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Sprawdzian

szóstoklasisty

______________________

 

 

______________________

 

Godziny do dyspozycji
rodziców


 ______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________

 

 

 

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Sprawdzian

szóstoklasisty

______________________

 

 

______________________

 

Godziny do dyspozycji
rodziców


 ______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________