Wszystkie pierwszaki to jedna rodzina

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-10-21 | Views: 1035

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 20 października 2014 r. o godzinie 17.00 uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami przybyli do Szkoły Podstawowej nr 7, aby uroczyście ślubować być dobrym uczniem i otrzymać pasowanie na pełnoprawnego ucznia tej szkoły.

Na tę szczególną uroczystość przybyli bardzo znamienici goście: Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Jarosław Urbaniak, radni – pani Dorota Grześkowiak, pan Andrzej Kornaszewski i pan Lech Topolan, dyrektor Przedszkola nr 13 pani Małgorzata Krzyżanek, przedstawiciele Rady Rodziców, Rady Osiedla nr 9 i Klubu Seniora „Optymiści”. Prezydent dokonał pasowania pierwszaków na uczniów szkoły pięknym i bajecznie kolorowym ołówkiem oraz wręczył przyniesione przez siebie prezenty; dyplomy i wspaniałe wieczne pióra. Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy drugiej „a” i drugiej „b” pod kierunkiem wychowawczyń: Alicji Baranek i Renaty Wilkowskiej – Koperdowskiej.

Galeria-zobacz