Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 7

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-10-14 | Views: 1167

Wiersze, piosenki, taniec...

14 października w Szkole Podstawowej nr 7 odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej.

O godzinie 8.30 w hali sportowej zebrali się wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście. Wszystkich zebranych przywitała Dyrektor Szkoły p. Urszula Twardowska. Wśród przybyłych gości byli: Prezydent Miasta p. Jarosław Urbaniak, przedstawiciele Rady Miasta, Rady Rodziców i Klubu Seniora ,,Optymiści”. Prezydent Miasta zwracając się do uczestników uroczystości powiedział, że szkoła podstawowa to bardzo ważny etap w życiu każdego człowieka, bo w tej szkole uczymy się podstaw i ona daje nam fundamenty do dalszego rozwoju. Część artystyczna , którą przygotowali uczniowie, nawiązywała do odpowiedzialnej i trudnej pracy nauczyciela. Wiersze, piosenki, taniec i elementy plastyczne były formą podziękowania dla wszystkich, którzy na co dzień pracują z dziećmi w szkole. Na ,,Drzewie Mądrości", które było mottem akademii i głównym elementem dekoracji, pojawiły się słowa ściśle związane z pracą nauczyciela: mądrość, cierpliwość, serce, wiedza, troska, odpowiedzialność, wyobraźnia. W Dniu Nauczyciela, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 7, nie zabrakło podziękowań, uśmiechów i kolorowych kwiatów. Koordynatorem uroczystości była p. Grażyna Krolek.

Galeria-zobacz