MIKOŁAJKOWE WYPOŻYCZANIE

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-12-14 | Views: 249

Mikołajki to jedno z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych przez wszystkie dzieci Świąt.

Biblioteka szkolna również włączyła się w te radosne obchody - na osoby wypożyczające w tym dniu książkę czekały miłe upominki. Każdy z uczniów, który wypożyczył jakąś pozycję otrzymał w prezencie ręcznie wykonanego przez Panie bibliotekarki Mikołaja. Dodatkowo, za odgadniętą zagadkę można było poczęstować się cukierkami. Biblioteka w tym dniu była pięknie przystrojona, panował Świąteczny nastrój i uczniowie chętnie ją odwiedzali. Wypożyczeń było bardzo dużo, dzieci świetnie się bawiły a prezenty bardzo się im podobały.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami ten mikołajkowy czas. Oby Święty Mikołaj odwiedził nas również w przyszłym roku!

Violetta Kowalczyk, Anna Kubiak