Uczniowie klasy 6 b świętowali Dzień Dziecka

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-06-03 | Views: 353

„Dzieci – słońce i radość. Dzieci – najdroższy skarb”. - K. I. Gałczyński

1 czerwca to wyjątkowe święto - Dzień Dziecka.

W tym roku przypadł z powrotem uczniów do stacjonarnej nauki w szkole. Rodzice wraz z wychowawcą klasy szóstej b Violettą Lebdą zadbali, aby ten dzień był wyjątkowy. Była to okazja do klasowych spotkań, zabaw, wycieczki, – czyli wspólnego, radosnego spędzenia czasu. W związku ze świętem odbyły się zajęcia wychowawcze połączone z zabawami w formie quizu. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7 przygotowała dla każdego ucznia słodką niespodziankę, która była miłym prezentem. Młodzież wybrała się na spacer po Śródmieściu, który był rewitalizowany i zmienił swoje oblicze. Spacer zakończył się w ogródku restauracji Bistro Brawo na lodowych deserach. Wyjątkowy Dzień Dziecka był okazją do integracji zespołu klasowego oraz szansą na odbudowanie relacji między rówieśnikami.