Weekend Cudów – magia Szlachetnej Paczki!

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-12-12 | Views: 435

Uczyniliśmy coś dobrego dla drugiego człowieka!

Uczniowie, rodzice, nauczyciele naszej szkoły potrafią i chcą się dzielić dobrem.

To już coroczna tradycja, że tuż przed świętami organizowana jest w naszej szkole akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”. Dzięki OGROMNEMU zaangażowaniu darczyńców na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodzina z Ostrowa otrzymała paczki, w oparciu o zadeklarowane potrzeby. Wszystkie prezenty zostały spakowane i dostarczone do magazynu lidera „Szlachetnej Paczki” w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Gimnazjalnej, skąd w sobotnie przedpołudnie dotarły do adresata. Oprócz artykułów żywnościowych, środków czystości, nie zabrakło słodyczy i drobnych upominków. Ponadto rodzina otrzymała wsparcie, sygnał, że nie jest sama w tych szczególnie trudnych czasach. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, okazali swoje „wielkie” serce i sprawili, że święta rodziny będą radosne. Koordynatorami akcji „Szlachetna Paczka” były Elżbieta Bachorska i Violetta Lebda.