Nagroda dla Joasi Figas w Konkursie Ekologicznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-11-29 | Views: 359

„Nie pal śmieci – segreguj!”

Po raz czternasty Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO" S.A ogłosił konkurs plastyczny.

W tym roku przebiegał on pod hasłem „Nie pal śmieci – segreguj!”. Przedsięwzięcie odbyło się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Tegoroczna tematyka konkursu dotyczyła propagowania nawyków prawidłowej segregacji odpadów „u źródła”, czyli w gospodarstwach domowych.  W tegorocznej edycji uczniowie klas I - III mieli za zadanie wykonać projekt zakładki do książki z wykorzystaniem materiałów ekologicznych. Komisja konkursowa doceniła walory artystyczne pracy uczennicy klasy pierwszej „a” Joasi Figas i przyznała jej I miejsce. Uczniowie, którzy uczestniczyli w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz ekologiczne torby z "niespodziankami". Nagrodzona praca powstała pod kierunkiem Violetty Lebdy.

Joasi gratulujemy, życząc wielu wspaniałych sukcesów artystycznych!