Wiktoria i Laura nagrodzone w Konkursie Plastycznym ,,Ostrów smogowi mówi NIE’’

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-10-31 | Views: 461

Spółka CRK Zieleń i Rekreacja po raz czwarty zorganizowała kampanię informacyjno – edukacyjną ,,Ostrów smogowi mówi NIE’’.

W ramach akcji został ogłoszony konkurs plastyczny, którego tematem przewodnim była walka ze smogiem oraz kształtowanie świadomości ekologicznej i właściwych postaw wobec środowiska naturalnego wśród dzieci i młodzieży. Dzięki pracy twórczej, młodzi ludzie mieli możliwość rozwijania swojej wiedzy, wrażliwości i odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego. Na konkurs nadesłano 440 prac z ostrowskich placówek oświatowych. Prace plastyczne uczniów „Siódemki” znalazły się wśród najlepiej ocenionych przez komisję konkursową. Wiktoria Depiak zajęła III miejsce, natomiast Laura Grzeszczyk otrzymała wyróżnienie. Uczennice uczęszczają na zajęcia plastyczne i pracują pod kierunkiem Violetty Lebdy. Dla młodych artystek to kolejne wyjątkowe osiągnięcie. Uroczyste podsumowanie konkursu, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej zaplanowane było podczas Miejskich obchodów Święta Drzewa. Niestety uroczystość została odwołana ze względu na trwająca w Polsce epidemię, a nagrody zostały wręczone w szkole przez organizatorów konkursu.

Wiktorii i Laurze życzymy kolejnych artystycznych laurów!