Święto Edukacji Narodowej 2020

Categories: | Author: Ewa Bartczak | Posted: 2020-10-15 | Views: 259

 

  Dyrektorzy  i Nauczyciele Siódemki  nagrodzeni.

 Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek wraz ze swoim zastępcą Sebastianem Górskim pogratulowali nauczycielom i wręczyli nagrody. 

 

 

Dyrektor Urszula Twardowska

Od 2012 roku pełni funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7. To prężnie działający manager i dobry zarządca placówki. Systematycznie aplikuje o środki zewnętrzne w celu podniesienia komfortu nauki i bezpieczeństwa uczniów oraz pracy nauczycieli. Inicjuje, koordynuje różnorodne działania oraz innowacje pedagogiczne. Placówka pod kierownictwem pani Dyrektor wyróżnia się wieloletnią, aktywną realizacją programu edukacji ekonomicznej ,,Otwarta firma” pomagającej uczniom zapoznać się z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, za co corocznie szkoła otrzymuje nagrodę.

Wicedyrektor Bogna Roszyk

Nauczyciel, wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7. Współautorka oraz realizatorka projektu pod hasłem ,,Kultura Wielkopolski moim bogactwem”, który został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Czas dla dzieci” pani Bogna napisała, a następnie zrealizowała projekt: ,,Moje miasto Ostrów – moją małą Ojczyzną” oraz ,,Herbatka z Chopinem”.

Renata Wilkowska- Koperdowska

Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 7. W zawodzie pracuje 33 lata.  Dwukrotnie przyczyniła się do osiągnięcia przez szkołę certyfikatu lidera Szkół Uczących Się. Współorganizatorka Międzyszkolnego Konkursu Kulinarnego ,,Jem smacznie, zdrowo i kolorowo”.

Krystyna Fischer – Bąk

Jest  nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 7. Pracuje w zawodzie nauczyciela od  40- lat. Wykazuje wysokie zaangażowanie w pracy dla dobra szkoły.

 Dorota Lebda.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej  w Szkole Podstawowej nr 7. W bieżącym roku szkolnym po 40 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. Jej podopieczni corocznie osiągali w szkole najwyższe wyniki w nauce. Odnosili znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych na różnych szczeblach. Swoim przykładem motywowała innych do ciągłego podnoszenia kwalifikacji z korzyścią dla ucznia, szkoły i własnej osoby jako nauczyciela.
 
Ewa Bartczak

Nauczyciel germanista w Szkole Podstawowej nr 7. Koordynator wielu wymian międzynarodowych i wyjazdów zagranicznych uczniów. Prowadzi Szkolny Klub Młodego Europejczyka, organizuje miejskie konkursy o tematyce europejskiej i promujące kodowanie w Scratch. Organizuje obchody Europejskiego Dnia Wolontariatu, gościła wolontariuszy z Niemiec i Ukrainy z fundacji Roberta Schumana.  Od 2019 roku jest prezesem stowarzyszenia ,,Czas dla dzieci”, które działa w Szkole Podstawowej nr 7.
 
galeria zdjęć- zobacz